logo - jakubucko.com STRENGTH & PHYSIQUE COACH

ONLINE COACHing

Prenechaj starosti okolo svojho tréningu a stravovania na niekoho skúseného. Vystúp z kolotoča stagnácie a dosiahni ciele, o ktoré sa roky snažíš.

Čo je to online coaching?

Nie každý človek potrebuje osobného trénera, aby mu počítal opakovania, osobne upravoval techniku a pridával za neho kotúče na činku. Pokiaľ je človek dostatočne pokročilý a potrebuje poradenstvo v oblasti stravovania, správne nastavený tréningový plán a chce získať nové vedomosti, online coaching môže byť správnou voľbou.

Jednorázové tréningové plány a ani jedálničky som nikdy nerobil a ani robiť nebudem.

Prečo?

Pretože v tom chýba individualizácia a dlhodobá vízia – a to sú pre mňa základné piliere spolupráce s klientmi.

Namiesto okopírovaného tréningového plánu hĺbková analýza tréningových videí, techniky a následné prispôsobenie.

Namiesto jedálnička podľa šablóny individuálne nastavený energetický príjem a odporúčania prispôsobené priamo pre konkrétneho klienta.

online coaching - jakubucko.com STRENGTH & PHYSIQUE COACH

Online coaching je kombináciou dôsledne nastaveného a sledovaného tréningového procesu a flexibilného prístupu k stravovaniu.

Ako coach zabezpečím to, že je celý proces individualizovaný podľa potrieb klienta a ten presne vie, čo a prečo má robiť. Som tu na to, aby som ho navigoval a zodpovedal mu všetky otázky, ktoré bude mať. Žiadne dvojtýždňové čakanie na odpoveď či ignorácia. Ciele klienta sú pre mňa prvoradé. Na základe nich nastavíme celý proces tak, aby ich skôr či neskôr dosiahol. Je jedno, či sa po rokoch chceš vymaniť z yo-yo diétovania a konečne vidieť udržateľný progres, alebo chceš vyskúšať prvú súťaž v powerliftingu. Ak si ochotná/ý pýtať sa, počúvať pokyny a konzistentne na svojich cieľoch pracovať, výsledky dosiahneš.

Výsledky klientov

referencie - jakubucko.com STRENGTH & PHYSIQUE COACH

Michal J.

“Veľmi dlho som uvažoval, či si mám zaplatiť trénera. Skúsenosti s tréningom a cvičením som už mal a dovolím si tvrdiť, že aj nejaké výsledky. Dnes som však maximálne spokojný s tým, že som sa rozhodol práve pre Jakuba. Dlhšie som ho sledoval na Instagrame a vycítil som z neho triezvy pohľad, odbornosť a videl výsledky klientov.

Moje vedomosti v rámci fitness sa zlepšili a získal som určitý nadhľad, za čo som vďačný. Jakub ma taktiež naučil správne cvičiť a to nie len po technickej stránke. Dnes už vidím, že v tréningu ako takom som mal veľké rezervy. Vždy mi zodpovedal všetky moje otázky bez zbytočného čakania. Pôvodne som myslel, že budeme spolupracovať 3-4 mesiace, no dnes ani po vyše roku neplánujem so spoluprácou skončiť.”

referencie - jakubucko.com STRENGTH & PHYSIQUE COACH

Zdenka F.

“Spolupráce s Kubou byla skvělá, roky jsem se plácala ve všech možných jídelníčcích od rádoby odborníků, fitness guru i bikiny fitness ladies. O množství cvičebních programů jak být fit za týden nebo jak mít sexy prdelku a ploché bříško ze cvičení na bosu apod. ani nemluvím… Jakubovo přístup byl úplně jiný – podrobná analýza toho, jak vůbec žiju, co jím, co dělám, jak cvičím atd. a až potom začátek nějakého režimu. Každý týden konzultace, vše propracované do posledního detailu. Všem co už roky bojují s dietami apod doporučuji jen a pouze Kubu!”

referencie - jakubucko.com STRENGTH & PHYSIQUE COACH

Adel

“Spolupráce s Kubou mi otevřela oči v mnoha směrech. Naučil mě koukat na jídlo, jako na palivo, které rozvíjí další mé potenciály. Zúčastnila jsem se díky němu powerlifting závodů v USA, ze kterých jsem si odvezla 3. místo. Byl mi denní podporou při návratu mého ženského zdraví a do té doby jediný chlap, který chápal mé výkyvy nálad. To bylo strašně fajn! V ČR jsme spolu odjeli ještě další 3 závody, které vždy dopadly nad očekávání dobře. Dodnes jsem si vědoma, že je to díky přístupu Kuby, jeho propracované přípravě a upřímnosti, kterou ke mně vždycky měl. Jen co to píšu, tak se usmívám a ohlížím se za vzpomínkami, které utvořily člověka, kterým jsem dnes. Kdo ví, jaké by bez Kuby byly. Díky!”

Koho hľadám do tímu:

Si pripravený do spolupráce investovať energiu a čas.

Chceš svoje výsledky posunúť na ďalší level.

Si pripravený spraviť nevyhnutné zmeny v rámci životného štýlu.

V cvičení nie si úplný začiatočník.

Pre koho online coaching nie je vhodný:

Hľadáš len ďalšie “rýchle riešenie” svojej stagnácie.

V cvičení si úplný začiatočník.

Nie si ochotný do spolupráce investovať čas a energiu.

Trpíš poruchou príjmu potravy a nechceš vyhľadať odbornú pomoc.

Online coaching

199€/mesiac

Cena je uvedená bez DPH

Minimálna dĺžka spolupráce je 16 týždňov

Často kladené otázky:

Nie. Naučím ťa, ako si zostaviť jedálniček flexibilne a podľa tvojich preferencií. Nechcem, aby si bol/a otrokom jedného papiera, pretože nežijeme vo vákuu. Na rodinných oslavách či v reštauráciách budeš môcť jesť s kľudom, že vieš plán prispôsobiť.
Každý tréningový cyklus trvá zväčša 4-6 týždňov. S každým klientom to však riešim osobitne. Záleží od jeho cieľov, aktuálnej fázy a samozrejme regenerácie.

Samozrejme. Mám klientov, s ktorými spolupracujeme viac ako dva roky.

Kedykoľvek budeš potrebovať. Napriek tomu, že pravidelné veľké updaty priebiehajú raz týždenne, s klientami komunikujem aj v jeho priebehu. Nejedná sa o spoluprácu, kedy odo mňa dostaneš raz za dva týždne email s nejakými číslami. Pokiaľ to človek potrebuje, som rád za intenzívnejšiu komunikáciu.

Dôležité: Predtým, ako sa rozhodneš pre spoluprácu so mnou, uisti sa, že si sa oboznámil s mojou filozofiou a tým, pre koho je online coaching vhodný. Vypočuj si pár mojich podcastov alebo pozri na môj Instagram, aby si si bol istý, že som coach, s ktorým chceš spolupracovať.