logo - jakubucko.com STRENGTH & PHYSIQUE COACH

referencie

referencie - jakubucko.com STRENGTH & PHYSIQUE COACH

Michal J.

“Veľmi dlho som uvažoval, či si mám zaplatiť trénera. Skúsenosti s tréningom a cvičením som už mal a dovolím si tvrdiť, že aj nejaké výsledky. Dnes som však maximálne spokojný s tým, že som sa rozhodol práve pre Jakuba. Dlhšie som ho sledoval na Instagrame a vycítil som z neho triezvy pohľad, odbornosť a videl výsledky klientov.

Moje vedomosti v rámci fitness sa zlepšili a získal som určitý nadhľad, za čo som vďačný. Jakub ma taktiež naučil správne cvičiť a to nie len po technickej stránke. Dnes už vidím, že v tréningu ako takom som mal veľké rezervy. Vždy mi zodpovedal všetky moje otázky bez zbytočného čakania. Pôvodne som myslel, že budeme spolupracovať 3-4 mesiace, no dnes ani po vyše roku neplánujem so spoluprácou skončiť.”

referencie - jakubucko.com STRENGTH & PHYSIQUE COACH

Jitka F.

“Už je to víc jak rok a půl, kdy mě Kubko stále posouvá dopředu a má mi co předat. Jak v tréninku, tak v celkovém přístupu.

Nejvíc oceňuji, že mě Kubko neposouvá jen jako trojbojařku, ale jako komplexního atleta. Že se díky němu cítím jako sportovec. Že mě trojboj neomezuje. A přesto se v něm stále zlepšuju.

Vím, že je pro mě podporou, ale zároveň říká věci na rovinu. Pokaždý, když jsem si myslela, že na sebe musím být přísnější ve stravě i tréninku, Kubko byl hodný a vnímavý. Nezakazoval, vysvětlil, dal mi svůj racionální pohled a měl porozumění. Vše mi rozumně vysvětlí a rozhodnutí nakonec nechá na mně. Není to pro mě jen slepé poslouchání příkazů, ale opravdová spolupráce; společné rozhodování o tom kam se posunu.”

referencie - jakubucko.com STRENGTH & PHYSIQUE COACH

Kristína J.

“Na Jakuba som sa obrátila s prosbou o pomoc so zhodením nadbytočných kíl, ktorých som sa nevedela zbaviť od detstva. Oslovila som ho, pretože mi pripadalo až neuveriteľné, že v tej záplave rádoby trénerov a profesionálnych preposielavačov jedálničkov sa našiel niekto, kto nerozširuje mýty, nie je zástancom žiadneho “najlepšieho možného výživového smeru” a je schopný nad tvrdeniami kriticky uvažovať. Klientovi venuje mnoho času, aktívne naslúcha a zaujíma sa a po určitom čase ho pozná do detailov. To, čo v tejto spolupráci dostávam sa nedá zjednodušiť len na “zhodenie pár kíl” či vybudovanie svalov. Kubo je skutočný kouč. Nebojí sa povedať pravdu a upozorniť ma ak pred niečim zatváram oči 🙂 Osobne ho vnímam ako sprievodcu na ceste za kvalitnejším životom. Môžem s istotou povedať, že som nikdy nebola spokojnejšia s tým, ako žijem svoj život. Naučil ma, že si môžem dôverovať a že ani v náročných životných situáciach sa nemusím vykašľať na zabehnuté návyky. S Jakubom spolupracujem už viac ako dva a pol roka a verím, že mnoho je ich ešte pred nami 🙂 Okrem vybudovania  svalov a zhodenia tuku som sa posunula hlavne v mindsete a to je to, čo ponúka Kubo svojím klientom navyše – zmenu v prístupe, ktorá je trvalá, akokoľvek klišoidne to môže znieť. Dôveryhodnosť, radikálna úprimnosť, skutočný záujem, hlboké znalosti a schopnosť premýšľať v širokých súvislostiach – to sú veci, ktoré Kuba odlišujú od väčšiny a ktoré si najviac cením.”
referencie - jakubucko.com STRENGTH & PHYSIQUE COACH

Adel N.

“Spolupráce s Kubou mi otevřela oči v mnoha směrech. Naučil mě koukat na jídlo, jako na palivo, které rozvíjí další mé potenciály. Zúčastnila jsem se díky němu powerlifting závodů v USA, ze kterých jsem si odvezla 3. místo. Byl mi denní podporou při návratu mého ženského zdraví a do té doby jediný chlap, který chápal mé výkyvy nálad. To bylo strašně fajn! V ČR jsme spolu odjeli ještě další 3 závody, které vždy dopadly nad očekávání dobře. Dodnes jsem si vědoma, že je to díky přístupu Kuby, jeho propracované přípravě a upřímnosti, kterou ke mně vždycky měl. Jen co to píšu, tak se usmívám a ohlížím se za vzpomínkami, které utvořily člověka, kterým jsem dnes. Kdo ví, jaké by bez Kuby byly. Díky!”
referencie - jakubucko.com STRENGTH & PHYSIQUE COACH

Zdeňka F.

“Spolupráce s Kubou byla skvělá, roky jsem se plácala ve všech možných jídelníčcích od rádoby odborníků, fitness guru i bikiny fitness ladies. O množství cvičebních programů jak být fit za týden nebo jak mít sexy prdelku a ploché bříško ze cvičení na bosu apod. ani nemluvím… Jakubovo přístup byl úplně jiný – podrobná analýza toho, jak vůbec žiju, co jím, co dělám, jak cvičím atd. a až potom začátek nějakého režimu. Každý týden konzultace, vše propracované do posledního detailu. Všem co už roky bojují s dietami apod doporučuji jen a pouze Kubu!”
referencie - jakubucko.com STRENGTH & PHYSIQUE COACH

Anna Š.

“Kubu jsem oslovila na začátku roku s tím, že bych si chtěla zkusit závody v trojboji. Původní plán byl odškrtnout si závody z bucket listu a žít si dál. No, to jsem ale netušila, jak moc mě ten sport a hlavně všechny ty pocity a emoce s tím spojené pohltí. Za to vděčím právě Kubovi. Od začátku mi ukazuje, jak skvělý je být silná, ale že se nemusím každý den sedřít ve fitku, abych se někam posunula. Učí mě, jak trénovat chytře, efektivně a hlavně o tom přemýšlet a hodnotit. Ale tréninkem to jenom začíná. Hraje v tom spousta dalších faktorů, jako je spánek, strava, cyklus apod. a díky Kubovi jsem se to naučila vnímat jako komplex, protože všechno se vším souvisí. Neustále mi má co předat a posouvá mě dál a já se nemůžu dočkat, co nás společně ještě čeká. Rozhodnutí o spolupráci s Kubou hodnotím jako jedno z nejlepších vůbec. Nikdy jsem se necítila tak dobře, jak fyzicky tak psychicky a jsem za to neskutečně vděčná.”
referencie - jakubucko.com STRENGTH & PHYSIQUE COACH

Magda J.

“Ke Kubovi jsem přišla na podzim roku 2017 jako většina holek- vyhublá z diet, na hodně nízkém příjmu a bez menstruace. Cílem bylo nabrat kvalitní hmotu, rozjet metabolismus, dát dokupy tělo a i hlavu.

Kuba totiž není trenér co Vám dá stejný jídelníček/trenink jako dalším X klientkám. Každý týden check-in formou videa, kde se provádí případné úpravy jak v jídle, tak tréninku dle předchozího týdne. To jsem u jiných trenérů nezažila.

Za ty tři roky co spolupracujeme jsem se z příjmu 1300 dostala na 2600kcal. Prošli jsme si všemi fázemi – kvalitním nabíráním, dietou i udržovačkou. V dietě jsme měli dokonce vyšší makra než na začátku spolupráce, kdy jsme přibírali, takže takový on je kouzelník.

Tréninky jsou taky kapitola sama o sobě. Žádné lážo plážo, chce z vás dostat to maximum co máte a ani o něm nevíte. Tolik nových cviků a technik co jsem se naučila….

Suma sumárum, kdybych si měla znovu vybírat coache, neváhám a jdu ke Kubovi znovu a nehledám nikoho jiného. Nejlepší rozhodnutí a investované peníze do mě samotné, každému bych přála, aby měl takového super trenéra/kamaráda.”

referencie - jakubucko.com STRENGTH & PHYSIQUE COACH

Andrea V.

“Kubiho som oslovila na spoluprácu z dôvodu, že hoci som cvičila už dlhšie, mala som pocit, že moje tréningy nemajú zmysluplný systém a nie sú nastavené tak, aby ma niekam posúvali. Na začiatku spolupráce som si myslela, že je mojím cieľom vôbec nad tréningom nerozmýšľať a len „slepo“ odcvičiť to, čo je napísané v tréningovom pláne. Po čase som ale zistila, že ma baví nad tréningom premýšľať a chápať, čo, ako a prečo v tréningoch mám. Akékoľvek otázky som mala, vždy som dostala odpoveď, ktorá dávala zmysel, žiadne vykrúcanie a zahmlievanie. Do úvahy berieme komplexne všetky tréningové, zdravotné a lifestylové faktory – nie je to len o sumáre toho, koľkokrát som bola v týždni cvičiť. Nepripadám si ako klient číslo 312, ktorý dostane rovnaký tréning a jedálniček, ako všetci ostatní. Kubi zohľadňuje moje možnosti, kapacitu a problémy. Technika cvikov je pod dozorom viac, ako pri niektorých osobných tréneroch, Kubi vidí na videu každý detail. Je to niekto, komu naozaj záleží, aby sa klienti naučili veci robiť správne a aby raz, ked budú “veľkí”, vedeli pokračovať samostatne dalej. Pre mňa je to pán coach a najlepšia možná voľba.”

Reálni ľudia,
reálne výsledky