logo - jakubucko.com STRENGTH & PHYSIQUE COACH

Tréningový programming

Dosť bolo náhodných cvikov a chaosu. Je čas na skutočne individualizovaný tréning, nové vedomosti a zdokonalenie techniky.

Kvalitný tréning je základ progresu

Potrebuješ pomôcť s nastavením dlhodobého tréningového procesu?
Máš zmätok v tom, aké cviky zvoliť, koľko robiť opakovaní či sérií?
Máš v stravovaní jasno, no napriek tomu sa neposúvaš?

Existuje mnoho ľudí, ktorých viac ako nedôslednosť v strave limituje nesprávne nastavený (či prevedený) tréning.

Preto ponúkam ľuďom možnosť spolupracovať výlučne v oblasti tréningového programmingu. Zadefinujeme si ciele a tréningový proces nastavíme podľa tvojich možností a preferencií. Počas spolupráce budeš mať príležitosť so mnou všetky úpravy v tréningu či nejasnosti konzultovať.

Získaš kvalitný tréning prispôsobený na mieru, nie len náhodne stiahnutý plán z internetu. Konečne nebudeš tápať v sériách, opakovaniach a cvikov, ale budeš mať štrukturovaný plán, ktorému budeš rozumieť.

Ide o dlhodobú spoluprácu, počas ktorej budeme celý proces upravovať na základe tvojho feedbacku, tréningových videí a progresu.

Tréningový programming

139€/mesiac

Cena je uvedená bez DPH

Minimálna dĺžka spolupráce je 16 týždňov

Často kladené otázky:

Každý tréningový cyklus trvá zväčša 4-6 týždňov. S každým klientom to však riešim osobitne. Záleží od jeho cieľov, aktuálnej fázy a samozrejme regenerácie.
Prostredníctvom videí, ktoré mi pošleš. To je nevyhnutnou súčasťou online spolupráce. Za tie roky praxe už viem s klientami efektívne pracovať na technických nedostatkoch aj bez osobného kontaktu.
Stačí sa opýtať. Je veľmi dôležité, aby každý klient vedel prečo a ako má veci robiť. Pre dosiahnutie výsledkov je to prakticky nevyhnutné, takže rád zodpoviem akékoľvek otázky tak podrobne, ako to bude nutné.

Dôležité: Tréning a stravovanie sú úzko prepojené, preto garantovať výsledky v rámci tejto formy spolupráce je oveľa ťažšie. Predtým ako sa rozhodneš pre spoluprácu výlučne v tréningovej oblasti, uisti sa, že máš stravu a ďalšie lifestylové faktory skutočne pod kontrolou.